Deprem ve Yapı Sağlığı İzleme Sistemleri +90 312 473 97 91-92

TR - EN

Haberler:

Yapı Sağlığı İzleme Merkezi
ÇÖZÜMLER

TESTART - SENSÖR VE TEST PORTALI

TESTART – Sensör ve Test Teknolojileri

www.testart.com.tr

TESTART bir Sensör ve Test Portalıdır. Bu portalı sensör ve test ihtiyaçlarınız için en önde gelen başvuru kaynağınız olarak kullanabilirsiniz.

Üye olarak kendinize göre özelleştirebileceğiniz bu portalda kendi bilgi birikimimizle oluşturduğumuz bilgi bankasından, sektördeki son gelişmelere, her konuya özel veri kayıt sistemlerinden, inovatif teknoloji ürünü pek çok sensör çeşidine, tümleşik ürünlere, maliyet avantajlarından, özel kampanyalara kadar zengin bir içerikten faydalanabilirsiniz.

Bu sensör ve test portalı ile bir kez daha ülkemiz için öncü bir rol üstleniyoruz. Ülkemizde ilk kez gerçekleşen bir anlayışla size sunduğumuz bu Sensör ve Test Portalı anlayışı ile sizlerle birlikte verimli ve başarılı projelere birlikte imza atacağımıza inanıyoruz.


TESTART – The Art of Testing

Teknik Destek Grubu olarak 15 yıldır sizlere TESTBOX ve e-QUAKE markaları altında %100 kendi ar-ge çalışmalarımız ile geliştirdiğimiz veri toplama cihazları, test yazılımları ve sensörler ile hizmet sunmaktayız.

Bu öncü niteliğimiz ile geçen süre içinde Türkiye için ilk niteliğinde olan pek çok projeyi başarıyla tamamladık. Teknik Destek konusundaki gücümüzle projelerinizde hep yanınızda olduk. Ürünlerimizle ileri teknoloji alanında ihracat gerçekleştirerek Türkiye için çok değerli olduğuna inandığımız %2’lik dilimdeki ihracat potansiyelinin artışına katkıda bulunduk.

TESTART, test alanında 15 yıl içinde kazanmış olduğumuz bilgi birikiminin(know-how) bir ürünü olarak, yeni katılım ve ortaklıklarla güçlenerek doğmuştur. TESTART ile size Test Mühendisliği alanında yerli/yabancı pek çok ürünün içinde yer alacağı daha tümleşik ürün, çözüm ve hizmetler sunuyoruz.